Dziś makijażystka może być zatrudniona równie dobrze w salonie kosmetycznym, co agencji reklamowej. Osób, które przygotowują ludzi do wejścia na plan szuka się szczególnie pod kątem ich wielorakich umiejętności. Sam makijaż to za mało.

Stylizacja brwi – zlecenie na miarę możliwości

Posiadając jedną specjalizacje, niespecjalnie będziemy wybierani do zleceń, gdzie w krótkim czasie trzeba daną osobę przygotować pod kilkoma kątami. Tzn. jeśli będzie trzeba aktorce przygotować fryzurę na peruce, a do tego zrobić makijaż – nie będziemy konkurencyjne, jeśli potrafimy tylko to ostatnie. Warto więc chodzić na szkolenia i przygotowywać się kompleksowo. Stylizacja brwi szkolenie to pierwsze, co każda makijażystka powinna zrobić, jeśli widzi, że zleceń jest coraz mniej. Kolejne etapy poszerzania praktyk zawodowych to szkolenia ze stylizacji paznokci i przedłużania rzęs – takie umiejętności pięknie wpisują się w zawód makijażystki i gwarantują sporą liczbę różnych zleceń.

Stylizacje brwi – kompleksowe

Zastanawiacie się jak zacząć pracę na planie filmowym, musimy wiedzieć jakiego typu wymagania zostaną przed nami postawione. Każda makijażystka poza wykonaniem perfekcyjnego makijażu oka, musi potrafić przygotować skórę twarzy do make upu, ale to nie wszystko. Czymże byłby sam makijaż gdyby nie stylizacja brwi. Bez niej nie ma mowy o ładnym oku i dopełnieniu makijażu. Dlatego też stylizacja brwi szkolenie to coś nad czym warto się zastanowić i coś za co warto zapłacić chociaż raz w roku, by poszerzyć swoją ofertę. Ten poniesiony raz na jakiś czas wydatek, pomoże nam w znajdowaniu nowych klientów.